Топ теги:
Попередження

Юні легкоатлети Коростенської ДЮСШ гідно виступили на чемпіонаті України

18 Березня 10:32
З 1️⃣3️⃣ по 1️⃣6️⃣ березня в Києві відбувся чемпіонат 🇺🇦України🇺🇦 серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ) та спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву (СДЮШОР) з 🏃легкоатлетичного багатоборства у приміщенні. Участь у змаганнях брали юнаки та дівчата 2️⃣0️⃣1️⃣3️⃣2️⃣0️⃣1️⃣2️⃣ років народження та молодші. Загалом чемпіонат зібрав 3️⃣8️⃣0️⃣ учасників із 2️⃣3️⃣ областей 🇺🇦України🇺🇦.
Коростенську ДЮСШ на турнірі представляла команда юних спортсменів, які продемонстрували високий рівень підготовки. 🥈Найкращий результат серед коростенських легкоатлетів показала Ходаківська Анастасія, яка здобула срібну нагороду у двоборстві (3️⃣0️⃣0️⃣ м + 2️⃣0️⃣0️⃣ м).
💠Також відзначилися Кравець Анастасія (двоборство 6️⃣0️⃣ м + стрибки в довжину) та 💠Панчук Поліна (двоборство 6️⃣0️⃣ м + потрійний стрибок), які фінішували п’ятими у своїх дисциплінах.
Тренером легкоатлетів є Медведчук Віктор Володимирович, який проводить системну підготовку спортсменів і допомагає їм досягати високих результатів на всеукраїнському рівні.
Загалом у чемпіонаті взяли участь 6️⃣4️⃣ команди ДЮСШ. У загальнокомандному заліку Коростенська ДЮСШ посіла 1️⃣4️⃣-те місце, що є вагомим результатом у конкуренції з провідними спортивними школами країни.
Вітаємо спортсменів і тренера з успішним виступом та бажаємо подальших перемог на всеукраїнських і міжнародних змаганнях!
Чат-бот Гаряча лінія