Кіберполіція створила проєкт «MRIYA» для боротьби з російським окупантом у медіапросторі

19 Червня 9:25

Нещодавно в Україні презентовано проєкт «MRIYA», який створено для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів.

«MRIYA» – це проєкт, який було запущено з метою боротьба з дезінформацією та пропагандою у соціальних мережах та медіа й донесення правди до якомога більшої кількості людей про війну росії з Україною.

Основна мета – знищення російських осередків в інтернеті, зменшення рівня кібербулінгу та цькування, протидія наркотикам та шахрайству, просвіта населення щодо інформаційної безпеки, залучення та мотивація громадян до активної громадської позиції.

Розробники, а також велика кількість небайдужих громадян перетворили проєкт «MRIYA» у сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіапросторі.

На сьогодні, це –  найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в Інтернеті.

У проєкту є офіційний сайт, а також декілька окремих ініціатив:

• Бот «StopRussia|MRIYA» – приймає інформацію про фейкові ресурси, котрі перевіряються нашими модераторами та відправляються на блокування небайдужим громадянам;
  • Канал «StopRussia|MRIYA» – спільнота небайдужих українців, котрі блокують та протидіють російській агресії в Інтернеті. Канал – це головна інструкція щодо блокування;
  • Бот «Народний месник» – виявили техніку окупанта, його поплічників, мітки, нерозірвані снаряди або випадки мародерства? Чи маєте камери зовнішнього відеоспостереження, де перебувають окупати? Надайте правоохоронцям через бот;
  • Сервіс «MRIYA Automatic» – безкоштовний автоматизований сервіс для боротьби з російською пропагандою;
  • Гра «Котяцький драйв».