єПідтримка для громадян (виплати по 1000 грн)

10 Грудня 10:30

Президентом України оголошено Програму підтримки легального бізнесу, який постраждав від запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19, шляхом стимулювання попиту серед громадян.

Попередньо Програмою передбачатиметься надання державної підтримки в розмірі 1 000 гривень повнолітнім громадянам.

За ці кошти громадяни зможуть придбати абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей чи купити квитки для мандрівок Україною..

Обов’язковою вимогою для участі громадян у Програмі є наявність “зеленого сертифікату” (повна вакцинація), підтвердженого у застосунку “Дія”.

Віртуальний рахунок – безкоштовний, комісій за обслуговування не буде.

До Програми можуть долучитися суб’єкти господарювання, які надають послуги у зазначених вище сферах.

Термін дії Програми становитиме 1 рік (з 19.12.2021 до18.12.2022).

Більше інформації ТУТ