«Єднаймося, браття мої Українці во ім’я Шевченка, во ім’я Христа!»

18 Березня 11:44

Звітний концерт є важливою віхою у творчому житті колективу, підсумком роботи за певний період часу, що узагальнює його творчий доробок. «Єднаймося, браття мої Українці во ім’я Шевченка, во ім’я Христа!» під такою назвою 17 березня в міському Палаці культури імені Тараса Шевченка відбувся звітний концерт творчих колективів та виконавців, присвячений  210 річниці від Дня народження Тараса Шевченка.

На сцені сяяла різнобарвна палітра сузір`я талантів: митці міського палацу культури та їх творчі колективи до яких доєдналися прекрасні голоси і композиції Стремигородського, Новаківського, Михайлівського, Васьковицького, Холосненського будинків культури. Особливо приємним для глядачів були виступи гостей з міста-побратима Слобожанськ: танцювальний дует Катерина Попович та Єгор Беляєв, кандидати в майстри спорту України; Анастасія Ашкадьрова, фіналістка шоу «Голос країни» 10 сезон; Олена Цьопич, екс учасниця спіч бенду резидента Китайського агентства зарубіжних співаків. Чудових ноток до концерту додали:  дитячий танцювальний колектив бального танцю «Браво», керівник Ірина Чилікіна та дитячий вокальний ансамбль «Дивограй», керівник  Олена Литвинчук; композиція  від народного театрального колективу  «Театр на Території Древлян», режисер Катерина Скляревська; могутній духовий оркестр, керівник Василь Чиколаєв; дует «Vivarte»; народний гурт «Коростенські музики»; лауреата обласних та Всеукраїнських конкурсів Світлану Маліновську, учасницю художньої самодіяльності Васьковицького будинку культури, яка на одному подиху прочитала уривок з поеми Тараса Шевченка «Мар’яна Черниця». Варто згадати і наш «Голос країни» Івана Гензеру, голос якого завжди звучить потужною хвилею й бентежить душі і серця.

Привітати колективи Палацу прийшли почесні гості, колеги, партнери. Депутат Верховної Ради Володимир Арешонков та  міський голова Володимир Москаленко, подякували за чудову концертну програму  та визначили, що у регіоні живуть талановиті люди, що такі традиційні творчі звіти яскраво підтверджують, що у стінах Палацу панує творча атмосфера, вирує творче життя, яке об’єднує людей, у яких різні уподобання, але спільне одне — всі вони прагнуть нести радість, зробити своє і наше життя яскравішим, що за кожним витонченим рухом, за кожним поставленим номером стоїть щоденна наполеглива праця керівників, учасників колективів.

Звітний концерт ще раз продемонстрував всі митці Коростенської громади завзято працюють, щоб збагачувати культуру регіону, зберігати, розвивати та поширювати українські традиції.

Хай щороку Палац поповнюється новими талановитими зірками, збагачується і розширюється наша українська галактика талантів.

Глядачі отримали велике задоволення та віддячили артистам щирими оплесками за яскраве свято, разом з тим задонатили 16 тисяч 665 грн. на потреби Збройних сил України.