Топ теги:
Попередження

Як безпечно користуватися загальнодоступними мережами Wi-Fi

28 Червня 8:44

🌐 Йдеться про загальнодоступні мережі Wi-Fi, до яких можуть підключатися різні користувачі без необхідності вводити пароль або ідентифікувати себе. Зазвичай вони доступні в громадських місцях, наприклад, у кафе, готелях, аеропортах, торгових центрах, бібліотеках тощо.
Користуватися таким мережами Wi-Fi небезпечно!
Адже шахраї 🥷🏻 можуть перехоплювати дані банківських карток, паролі, повідомлення та інші конфіденційні дані під час використання загальнодоступних мереж Wi-Fi.
Як шахраям це вдається ❓
Загальнодоступні мережі Wi-Fi не захищені належним чином. Саме тому зловмисники, перебуваючи в одній мережі з іншими користувачами, можуть перехоплювати дані банківських карток, паролі, повідомлення та інші конфіденційні дані. 👉🏻 Зазвичай метою зловмисників є здійснення кібератак, зламу акаунтів, викрадення коштів на рахунках тощо.
Щоб убезпечити свої дані, дотримуйтеся наступних порад:
☑️ користуйтеся мобільним інтернетом від вашого оператора (Hotspot), краще не підключатися до загальнодоступної мережі Wi-Fi;
❌ не здійснюйте банківські операції під час підключення до загальнодоступної мережі Wi-Fi;
❌ не використовуйте мережі Wi-Fi, що просять авторизуватися за номером телефону, адресою електронної пошти або через соціальні мережі, адже в такий спосіб ви надаєте більше особистої інформації і цим можуть скористатися зловмисники;
⏸️ вимкніть опцію автоматичного підключення до загальнодоступних мереж Wi-Fi;
☑️ використовуйте VPN-сервіси під час підключення до загальнодоступних мереж Wi-Fi.
Бережіть себе та свої гроші!
🔗 Який VPN-сервіс обрати та більше порад про платіжну безпеку читайте на сайті НБУ та Держспецзв’язку #КібербезпекаФінансів: https://promo.bank.gov.ua/payment-security/.
Чат-бот Гаряча лінія