World Cleanup Day у Коростенській громаді!

9 Вересня 14:57

Шановні мешканці Коростенської громади!

Ми раді повідомити, що з 9 по 20 вересня 2024 року в Коростенській громаді ми відзначатимемо World Cleanup Day – глобальну ініціативу, спрямовану на очищення нашого довкілля від сміття.

World Cleanup Day—це міжнародний захід, який проходить щороку у вересні. Мільйони людей по всьому світу об’єднуються для прибирання вулиць, парків, пляжів та інших територій. Основною метою цієї акції є зменшення забруднення навколишнього середовища і підвищення обізнаності про проблему відходів.

У цьому році ми також запрошуємо наших громадян долучитися до цього важливого івенту. Це чудова можливість допомогти нашій громаді, очистити наші улюблені місця від сміття та зробити наші вулиці і парки чистішими і приємнішими для всіх.
Тільки разом ми зможемо зробити наш дім чистішим і затишнішим. Приєднуйтесь, адже кожен з нас може внести свій вклад у збереження чистоти довкілля!