Вшанування пам’яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 років

25 Листопада 11:27

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів, штучний голод, який став чи не найбільшою трагедією в історії українського народу. Людей свідомо морили голодом. Це злочин проти людини, проти народу, проти всього людства. Проте, це невід’ємна сторінка нашої історії, яку ми не повинні забувати. Кожної четвертої суботи листопада українці вшановують жертв Голодомору 1932-33 і масових штучних голодів 1920-21 та 1946-47 років. Сьогодні 25 листопада 2023 року вшанували пам’ять жертв голодомору в Україні народний депутат України Володимир Арешонков, міський голова Володимир Москаленко, заступник міського голови Наталія Чижевська, секретар міської ради Олександр Олексійчук, заступник голови Коростенської районної ради Олена Харченко, керуюча справами Коростенської районної військової адміністрації Катерина Корчова, а також представники Коростенської районної військової адміністрації та представники управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради.