Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 Лютого 11:22

Сьогодні в місті Коростені з нагоди вшанування учасників революції Гідності і увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні відбулось покладання квітів до пам’ятника нашому земляку – Сергію Кемському, коростенцю, який, відстоюючи краще майбутнє для нашої Батьківщини, загинув на Майдані.
Присутні згадали хвилиною мовчання всіх, хто віддав свої життя за нову й вільну Україну.
Міський голова Володимир Москаленко, помічниця Народного Депутата України Володимира Арешонкова, голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк та заступниця голови Коростенської районної ради Олена Харченко традиційно відвідали будинок, де народився Сергій Кемський, аби покласти квіти до пам’ятної дошки та вшанувати його пам’ять хвилиною мовчання.
Вічна шана і пам’ять героям!