Триває прийом робіт на XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф»

12 Квітня 8:24
У цьому році, вже вдруге, Конкурс спрямований на привернення уваги до порушення прав українських дітей, що постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

Номінації:

• молодша група;
  • середня група;
  • старша група;
  • спеціальна номінація «Слава українським Героям». Малюнок має відображати право на життя та його захист українськими героями – військовими, медиками, рятувальниками;
  • спеціальна номінація «10 років у боротьбі». Малюнок має відображати права дитини, порушені внаслідок російської збройної агресії проти України, та/або участь дітей у відновленні цих порушених прав;
  • спеціальна номінація «Україна в кордонах 1991 року». До участі в цій номінації запрошуються діти, що перебувають на тимчасово окупованій території України. З міркувань безпеки дитини та членів її сім’ї, при оголошенні переможця в цій номінації організаційний комітет Конкурсу зобов’язується не оприлюднювати персональні дані дитини, а зазначити тільки область чи населений пункт;
  • спеціальна номінація «Погляд української діаспори». До участі в цій номінації запрошуються діти, що проживають за межами України;
  • спеціальна номінація «Україна – багатонаціональна держава». Тематика малюнку має відповідати назві цієї номінації;
  • спеціальна номінація «Соціальні права та свободи». Тематика малюнку має відповідати назві цієї номінації;
  • спеціальна номінація «Мінна небезпека». Тематика малюнку має відповідати назві цієї номінації;
  • спеціальна номінація «Діти проти насильства в родинах». Тематика малюнку має відповідати назві цієї номінації.
  • спеціальна номінація «Рівні права жінок і чоловіків, дівчат і хлопчиків». Тематика малюнку має відповідати назві цієї номінації.
  • спеціальна номінація «За териконами: забезпечення прав дітей на Донеччині та Луганщині». До участі в цій номінації запрошуються діти, що проживають або проживали на територіях зазначених областей. Спеціальна номінація заснована за підтримки місцевих військових адміністрацій та органів місцевого самоврядування.
  • спеціальна номінація «Обійми Києва». До участі в цій номінації запрошуються діти, що постійно проживають в м. Києві або перемістилися до нього через збройну агресію проти України (внутрішньо переміщені особи).

До молодшої групи відносяться діти, віком від 6 до 10 років; до середньої групи – від 11 до 14 років; до старшої групи – від 15 до 18 років (станом на 1 червня 2024 року).

Конкурсна робота разом із заявкою подається до організаційного комітету Конкурсу до 20 травня 2024 року шляхом її завантаження та заповнення спеціально створеної google-форми.

На Конкурс подаються автентичні роботи учнів та учнівських колективів. Вони повинні бути пов’язані із загальною тематикою Конкурсу.

Роботи мають бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) на форматі А4, А3.

Кожен учасник може подати не більше 3 конкурсних робіт. Участь у Конкурсі безоплатна.

Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

Контактні дані Організаційного комітету Конкурсу – uccplec@gmail.com, Facebook-сторінка УКЦППОН, голова організаційного комітету – Сошников Антон Олександрович.

Детальні умови конкурсу містяться у ПОЛОЖЕННІ ПРО КОНКУРС.