Вітаємо випускників Коростенської школи мистецтв ім. Анатолія Білошицького

4 Червня 17:27

4 червня актова зала будинку культури Коростенської школи мистецтв ім. Анатолія Білошицького  була переповнена талановитими вихованцями, їх творчими наставниками, батьками та гостями, адже у цей день вітали 96 випускників Коростенської школи мистецтв.

Радість свята із вихованцями школи, батьками, викладачами розділив міський голова Володимир Москаленко. Вітаючи із закінченням школи, очільник громади побажав молоді віри у завтрашній день і власні сили, подальшого творчого розвитку, сміливості у досягненні своєї мети: «Сьогодні я вітаю естетично розвинених, гарно підготовлених, окультурених, мистецтвом овіяних молодих людей з випускним. Ви є предметом гордості для нашого міста, музична школа, особливо останні десятки років, завжди була прикрасою нашого міста, а наразі всієї територіальної громади. Пишаюся нашим закладом,  досягненнями вихованців й тим, що ви гідно представляєте Коростень не тільки в області, а й в Україні та за її межами. Ми покладаємо на Вас великі надії, ви будете прославляти рідне місто, примножувати культуру нашого народу за це також щира подяка вам та викладачам, які творили із вас особистостей».

Атмосфера вечора була сповнена добра,  щирої вдячності та нагород за досягнення. Вдячності від викладачів школи вихованцям, від вихованців та батьків всім працівникам школи мистецтв. Захід видався надзвичайно урочистим, радісним і водночас сумним, бо це прощання з школою, викладачами, але кожен випускник залишить в душі на все життя любов до мистецтва, яку він примножив за час навчання в закладі!

Вітаємо Коростенську школу мистецтв ім. Анатолія Білошицького з випуском 2024.