Вітаємо спортивну спільноту громади з Днем фізичної культури і спорту!

9 Вересня 14:21
Коростенська громада🏢 багата спортивними🏋️‍♀️🤼🤸‍♀️🤾 талантами. Наші спортсмени відомі далеко за межами області та України, зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет нашого краю. Ці успіхи – результат наполегливої праці, великого внеску спортивної громадськості, тренерів, активістів спорту.
Шановні спортсмени, тренери, вчителі, ветерани спорту, фахівці галузі та прихильники фізкультурно-спортивного руху й здорового способу життя, щиро вітаємо🎉🎊🎈 вас з Днем фізичної культури і спорту! Бажаємо міцного💪💪 здоров’я, мирного неба⛅️, великої✌️ вдачі, наполегливості, сили волі, вдалих стартів🏁, перемог🏆🥇, наснаги та примноження здобутків. Нехай Ваша діяльність буде взірцем для юних👨‍👨‍👦‍👦 жителів нашої громади.
Висловлюємо слова щирої вдячності всім, хто працює у сфері фізичної культури, та впевнені, що спорт у Коростенській громаді й надалі буде успішно розвиватися і стане для всіх невід’ємною частиною життя.