Вітаємо переможця конкурсу на здобуття відзнаки імені Валерія Нечипоренка

2 Листопада 11:13

Вже  вдесяте  було проведено конкурс на здобуття  щорічної літературно-мистецької відзнаки Коростенської міської ради в галузі культури, літератури, мистецтва та журналістики  імені  нашого земляка, письменника, заслуженого журналіста України Валерія Нечипоренка.

В цьому році ювілейну відзнаку ім.В.Нечипоренка отримав священник, поет, прозаїк, журналіст, член національної спілки письменників України Василь Тітов за книгу «Живий спалах почувань». Твір автора з міста Хотин Чернівецької області ще раз доводить, що «творчість майстра слова – то безмежний океан пізнання істин людського буття. А ще внутрішнього  простору, що і є тією неосяжністю, яку  називають  душею» (з рецензійного відгуку журналіста Сергія Доманчука). Вітаємо переможця та дякуємо всім учасникам творчого змагання!