Вітання Жіночої Ради міста з Днем Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва і Дня захисників та захисниць України

13 Жовтня 11:19

Дорогі коростенці !
Жіноча Рада міста, щиро вітає Вас зі св’ятами !

14 жовтня  в Україні відзначають потрійне свято: духовне – Покрова Пресвятої Богородиці, історичне – День українського козацтва та звитяжне – День захисника України.
Покрова Пресвятої Богородиці для нашого народу це особливо шановане свято, яке символізує заступництво Божої Матері від усього лихого, торжество добра та справедливості – це єдине релігійне свято, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. Це справжнє свято мужності й самовідданості, Це свято кожного, хто віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Уклінно дякуємо усім нашим героям, які ціною власного життя і здоров’я боронили  та боронять нашу рідну Україну від ворогів.
У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Нехай Пресвята Богородиця і надалі залишається надійною заступницею для нас та  благословенної України!
Бажаємо Вам, здоров’я, добра, удачі, родинного благополуччя, незламного та міцного  духу, довгих літ життя, мирного неба.

Голова Жіночої Ради міста      Світлана ЗАГОРУЙКО