Отримали вітання від Жіночої Ради міста

12 Жовтня 12:56

09 жовтня  в нашому місті відбулося  15 літературно – мистецьке св’ято « Просто на Покрову».  Жіноча Рада міста,  разом з маленькими коростенцями, які віршованими рядками про місто прославляли  древлянську землю,  вітаючи гостей запашним короваєм  зустріли делегацію митців поезії, які з’їхалися.
На урочистих заходу, уже стало доброю традицією вітати переможців конкурсів в номінаціях:  « Джерело мудрості» –  Алла Диба м. Київ. « Зернятко таланту» –  Костянтин  Савинцький м. Коростень, які  отримали  від Жіночої Ради дипломи та подарунки. По завершення св’ята організатор  Віктор Васильчук  подякував маленькимкоростенцям  Жук Олександру та Опанасюк Олександрі за участь у заході та вручив подяки та подарунки.
Жіноча Рада міста, вдячна за надання благодійної допомоги:
директору ПАТ «Коростенський хлібозавод» М.М Іскрі.