Вітання з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

16 Листопада 9:39

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом! . У наш інтерактивний час неможливо бути в потоці новин, спілкуватися і пізнавати нове без засобів масової комунікації, які ви уособлюєте.  Інтернет, телебачення, телефон, радіо – скорочують відстані та розширюють кордони нашої реальності, допомагаючи людям комунікувати на принципово іншому рівні. Саме Ви допомагаєте людям орієнтуватись в ефірному морі актуальних подій та оперативно дізнаватись, чим живе світ.

Невпинний розвиток мережевих та ефірних технологій ставить перед телевізійниками, працівниками радіо та зв’язківцями все нові й нові завдання. Вимагає від кожного співробітника знань, сил та енергії, великої самовідданості і вимогливості до себе і своїх колег, а також високого рівня професіоналізму. Тому бажаю Вам постійного професійного руху вперед, творчих відряджень, зустрічей з цікавими людьми, активних ефірів, розширення аудиторії слухачів і глядачів. Натхнення і любові, гарного настрою і позитиву, здоров’я і родинного добробуту!

Володимир Москаленко