Вітання педагогів з нагоди професійного свята!

3 Жовтня 8:03

Шановні педагоги Коростенської територіальної громади, прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята!
У День вчителя хочу вкотре подякувати нашим педагогам за неоціненний внесок у розвиток освіти нашого міста, за тепло, що Ви даруєте дітям, за безцінний вклад своїх знань, турботи, мудрості у молоде покоління. Низький уклін Вам, дорогі вчителі, за професіоналізм і терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Нехай на обраному шляху Вас завжди супроводжують успіхи, доля буде щедрою на подарунки, життєві негаразди обминають, а серця зігріває людська шана та любов.
  Від щирого серця бажаю педагогам Коростенської громади міцного здоров’я, миру, сімейного добробуту, творчої енергії, людської поваги, натхнення, достатку та віри у щасливий завтрашній день!

З повагою, міський голова
Володимир Москаленко