Вітання міського голови з Днем Перемоги!

7 Травня 12:40

Дорога Коростенська громадо! Шановні ветерани!
Щиро вітаємо Вас із великим і радісним днем – 76-річницею Великої Перемоги!
     У кожної держави, кожного народу є дати і події, які складають основу історії, підгрунтя історичної пам’яті і національної гордості. Для нас таким є День Перемоги – одне з найвизначніших свят для України. Це свято світлої пам’яті та високої гордості за безсмертний подвиг героїчного народу, який ціною величезних зусиль і втрат захистив Батьківщину.
    Цього світлого дня серце кожної свідомої людини переповнюється почуттям гордості та поваги до Вас, шановні ветерани! Ви пройшли цей нелегкий шлях для того, щоб прийдешні покоління берегли мир як святиню.
    Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до громадянського обов’язку – це високий приклад для наслідування. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття.
    Доземно вклоняємося вам – славним захисникам Батьківщини, визволителям рідного народу. Висловлюємо вдячність за Ваш подвиг, патріотизм, жертовність і військову доблесть.
     Нині Свято Перемоги ми зустрічаємо у складний час. Крім сивочолих ветеранів сьогодні варто згадати і молодих воїнів, які прийняли виклик долі й гідно захищають нашу країну, її суверенітет, цілісність та незалежність, нас з вами. Я щиро вірю, що Україна перемогла тоді, і в найближчому майбутньому теж переможе.
   Бажаю всім, хто зараз стоїть на сторожі держави, бути гідними спадкоємцями героїв Другої світової війни та якнайшвидшого повернення додому.
   Дорогі ветерани! Подвиг ваш безсмертний і вічний в пам’яті поколінь.
   Хай завжди зігріває наші серця і світить у віках священний вогонь Великої Перемоги!
   Всій Коростенській громаді бажаю щастя, єдності, злагоди, миру, добробуту та процвітання!
   Честь і слава вам, шановні ветерани!

Міський голова                                         Володимир Москаленко