Топ теги:
Попередження

Виставка картин до Дня Незалежності

17 Серпня 13:39

Місцева художниця Лариса Баранівська та коростенський  краєзнавчий музей  запрошує гостей поєднати знайомство з історією і мистецтвом під час однієї екскурсії.
Мистецтво надзвичайно чутливе  і особливо гостро відгукується на події в рідній країні. З нагоди 30-річчя Незалежності України Лариса Григорівна презентувала серію картин, що через емоції художниці відобразили сучасну боротьбу українців за суверенітет Батьківщини.
Серед гостей виставки заступниця міського голови Наталія Чижевська, представник ГО «Учасники АТО Коростенщини» Олексій Абдурахманов, гості з Ушомирської  ОТГ, художники, військовослужбовці, представники районних музеїв. Олексій Олегович від імені всіх військовослужбовців висловив сподівання, що вже найближчим часом війна залишиться лише в історичних виставках, картинах та розповідях учасників.  Разом з усією Україною щиро віримо в мир!
А поки кожен бажаючий може відвідати міський краєзнавчий музей та ознайомитись з постійно діючими виставками, історичними експонатами та художніми доробками митців.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія