Виконавчий комітет Коростенської міської ради інформує про початок прийому заяв на капітальний ремонт багатоквартирних житлових будинків

27 Січня 11:06

Управління ЖКГ виконавчого комітету Коростенської міської ради повідомляє, що рішенням 2 сесії Коростенської міської ради VIII скликання від 24.12.2020 р. № 26 з міського бюджету були виділені кошти на проведення капітальних ремонтів багатоквартирних житлових будинків на умовах дольової участі співвласників будинків.
У разі, якщо співвласники мають бажання на умовах, визначених «Положенням про дольову участь співвласників у фінансуванні робіт з реконструкції, капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків», затвердженого рішенням 33 сесії Коростенської міської ради VІІ скликання від 29.08.2019 р. № 1569 (далі – Положення), отримати кошти місцевого бюджету на проведення капітального ремонту свого будинку, вони мають подати до виконавчого комітету міської ради відповідну заяву з зазначенням інформації, вказаної у п. 2.5 Положення.
Заяви щодо включення житлових будинків до переліку на проведення реконструкції, капітального ремонту у поточному бюджетному році будуть прийматись виконавчим комітетом міської ради до 01.04.2021 р.