Відзначено працівників культури Коростенської МТГ в Новограді-Волинському

10 Листопада 15:29
9 листопада працівників культури та майстрів народного мистецтва Житомирщини щиро, пісенно та гостинно вітав Новоград-Волинський, де в міському Палаці культури ім. Л.Українки відбулись урочистості з нагоди свята професії. Слова вітань прозвучали на адресу присутніх в залі працівників галузі культури від начальника обласної військової адміністрації Віталія Бунечка, заступника голови обласної ради Володимира Ширми, начальника управління культури та туризму Анатолія Душка, міського голови Миколи Боровця.
В рамках свята були відзначені і працівники культури нашої Коростенської міської територіальної громади. Це Алла Бутрик, директор Холосненського будинку культури, яка отримала Подяку Житомирської обласної ради та Володимир Демиденко, директор Коростенської міської школи мистецтв ім.Анатолія Білошицького, який був відзначений Подякою президії обласної організації профспілки працівників культури. Тож щиро вітаємо наших колег з нагородами та зичимо подальших успіхів у творчості! В свою чергу, делегація працівників культури Коростенщини уклінно дякує за гостинність та теплий прийом колегам та працівникам місцевого самоврядування Новоград- Волинського району.