Відзначення Міжнародного дня осіб з особливими потребами

3 Грудня 13:57

У Міжнародний день інвалідів світова спільнота вкотре переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, відповідальні організації та служби консолідують свої зусилля задля гармонійної інтеграції осіб з інвалідністю у сучасне суспільство.

Сьогодні міський голова Володимир Москаленко привітав представників організацій нашої громади, які опікуються питаннями соціальної захищеності  людей з особливими потребами, та висловив вдячність за активну громадську позицію, щиру небайдужість і незламну наполегливість.

До привітань долучилась помічниця Народного депутата України Володимира Арешонкова, побажавши присутнім та їхнім родинам міцного здоров’я, сімейного затишку, життєвого оптимізму, добробуту, щастя та витримки у всіх життєвих випробуваннях.