3 грудня – Міжнародний день інвалідів

3 Грудня 10:58

Міжнародний день інвалідів – час підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

Цей день не можна називати святковим, але він підкреслює важливість забезпечення рівних прав інвалідів на їх участі в житті суспільства. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють непохитну віру в життя і колосальну жагу до праці. Своїми успіхами в спорті, науці, громадському житті особи з фізичними обмеженнями доводять, що завдяки силі духу і цілеспрямованості можна досягти таких висот, які й здоровій людині не завжди під силу.

Хочу побажати людям з особливими потребами теплих стосунків з близькими, творчої наснаги, бадьорості духу, міцного здоров’я. Залишайтесь для нас прикладом безмежних людських можливостей і сили волі, що ці можливості породжує. Нехай справдяться всі ваші бажання, мрії та задуми!

Міський голова Володимир Москаленко