Топ теги:
Попередження

Відзначення кращих спортсменів Коростенської громади

7 Лютого 12:35

За результатами виступів на  чемпіонатах світу, Європи та України, відповідно до розпорядження міського голови №40 від 25.01.2024р.,  спортсменам Коростенської міської територіальної громади присвоєні стипендії виконавчого комітету Коростенської міської ради.

Серед стипендіатів — переможці 2023 року з таких видів спорту: бокс, боротьба вільна, боротьба пляжна, карате, легка атлетика, параармрестлін.

Міський голова Володимир Москаленко привітав стипендіатів та подякував присутній молоді за активну позицію в житті, за наполегливість і старанність у досягненні поставлених цілей, побажав юним спортсменам та їхнім тренерам успішного спортивного 2024 року.

Крім того, Володимир Васильович вручив подяку Міністерства молоді та спорту України за популяризацію здорового способу життя та вагомий особистий внесок у розвиток соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» директору Коростенського міського ЦФЗН «Спорт для всіх» Тімбуровському Миколі Івановичу.

На заході був присутній начальник Житомирського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Панасюк Юрій Олександрович, який вручив посвідчення та нагрудний знак «Заслужений майстер спорту України»  Палєсі Олександру Юрійовичу, пятиразовому чемпіону світу з параармрестлінгу. Юрій Олександрович подякував спортсменам, тренерам та Коростенській громаді за вагомий внесок у розвиток спорту на Житомирщині та вручив «Диплом лауреата спортивного 2023 року» в номінації: «Краще спортивне місто з розвитку видів спорту осіб з інвалідністю».

Вітаємо спортсменів та їх тренерів! Успіхів та перемог у майбутньому.

Дякуємо  Збройним Силам України за можливість проводити змагання та брати в них участь.

 

Чат-бот Гаряча лінія