Голова Ради ВПО міста Коростеня Дмитро Перепелиця (переселенець з міста Мелітополя) взяв участь в тренінгу з Питань відновлення міст України. Тренінг відбувся в місті Ірпінь. Учасники тренінгу ознайомилися з кращими кейсами відбудови зруйнованих міст України , обговорили питання отримання компенсації за зруйноване майно на окупованих територіях, обмінялись думками з колегами ВПО всієї країни , напрацювали питання відновлення зруйнованих будинків в місті Коростень.
26 Лип
До уваги родин майбутніх першокласників нового 2024 навчального року
26 Лип
Фото Гарячі обіди та продуктові набори для внутрішньо переміщених осіб
26 Лип
Відкриті обласні змагання «Сила духу Поділля»