Відзначення Дня Збройних Сил України в Коростенському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки

6 Грудня 16:24

З нагоди святкування Дня Збройних Сил України в Коростенському районному  територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбувся урочистий захід.

Секретар міської ради Олександр Олексійчук привітав присутніх з професійним святом, подякувавши кожному військовослужбовцю нашої громади за спокій мирного населення, захист суверенітету та незалежності України, сумлінне виконання службових обов’язків і особистий внесок у розвиток обороноздатності держави. Окремі подяки міського голови отримали штаб сержант відділення рекрутингу та комплектування Михайло Ковальчук та начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Віктор Петренко.

Зі святом військовослужбовців також привітав голова Коростенської райдержадміністрації Юрій Тарасюк, голова Ушомирської ОТГ Людмила Мала та заступник голови Іршанської ОТГ Василь Курилюк.