Привітання з нагоди 30- річниці Дня Збройних Сил України

6 Грудня 12:01

З нагоди 30- річниці Дня Збройних Сил України міський голова Володимир Москаленко привітав військовослужбовців військової частини   а-1796. За стійкість та мужність, патріотизм, сумлінне виконання службових обов’язків вручив грамоти і подяки.

До привітання долучилися  Народний депутат України Володимир Арешонков, голова райдержадміністрації Юрій Тарасюк, голова Ушомирської громади Людмила Мала, командир в/ч А1796 Анатолій Пилипчук.

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив і зараз боронить честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює   обороноздатність країни.

Бажаємо вам міцного здоров’я, звершення всіх ваших мрій і побажань, з честю виконувати свій обов’язок перед державою, надійно захищати мир і спокій українського народу.