Відновлено особистий прийом громадян міським головою Володимиром Москаленком

19 Лютого 13:43

Після перерви, пов’язаної з карантином, відновлено особистий прийом громадян міським головою Володимиром Москаленком. Дотримуючись карантинних обмежень, сьогодні до очільника громади звернулося 12 осіб. Основні звернення громадян стосувались житлових та соціально-побутових питань (виділення земельної ділянки, надання житла інвалідам-чорнобильцям, встановлення газового лічильника в квартирі), сімейної політики (позбавлення батьківських прав), надання матеріальної допомоги на лікування, питання працевлаштування та реєстрації місця проживання.
Нагадуємо, що попередній запис за телефоном 5-00-00, або через приймальню міського голови (каб.42, м. Коростень вул.Грушевського, 22).
Прийом відбуватиметься щоп’ятниці о 9 год. в каб.№13 за умов дотриманням карантинних обмежень.