Відновлення та модернізації багатоквартирних будинків за рахунок зовнішнього фінансування можлива вже сьогодні

15 Листопада 16:00

15 листопада в конференц-залі Міського палацу культури, у рамках програми IFC за підтримки Фонду енергоефективності України «Можливості відновлення та модернізації багатоквартирних будинків від ДУ Фонд енергоефективності»,  проведено семінар з головами ОСББ Коростенської громади. Перед присутніми виступили: регіональний радник IFC в Житомирській області Оксана Рафальська та спеціаліст з розвитку проєктів «Термомодернізація у житловому секторі»  Олександр Гут. Спікери ознайомили учасників семінару з програмами «Віднови -дім» (відновлення багатоквартирних будинків постраждалих внаслідок агресії ро),  на що і при яких умовах Фонд енергоефективності фінансує програму «Енергодім» та модернізація системи опалення.

Активу участь в семінарі взяв перший заступник міського голови Володимир Вигівський. У своєму вітанні наголосив:

«Потрібно використати всі можливості фінансування відновлення та модернізації житла і від держави, і від іноземних інвестицій, адже термомодернізація, покращення енергоефективності будівель, використання енергії з відновлюваних джерел – допоможе зекономити тепло та природні ресурси країни. Головне, щоб швидше закінчилась війна».