Відкритий турнір з волейболу серед юнаків та дівчат на Кубок олімпійського чемпіона, почесного громадянина м. Коростень, Володимира Тимофійовича Іванова

15 Грудня 16:40

Будь-які спортивні змагання,  безсумнівно, є чудовою нагодою проявити себе для багатьох талановитих дітей. А волейбол – це спорт, який завжди привертає увагу, будь-то великі міжнародні змагання чи локальні турніри.

15 грудня у фізкультурно-оздоровчому комплексі стадіону «Спартак» пройшов відкритий турнір з волейболу серед юнаків 2008-2009 р.н та дівчат 2010-2011 р.н. на Кубок олімпійського чемпіона, почесного громадянина м. Коростень, Володимира Тимофійовича Іванова. В змаганнях взяли участь вісім команд з  Коростеня, Лугин, Овруча, Звягеля та Ушомира.

З вітальним словом до спортсменів звернулись заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма, міський голова Володимир Москаленко та олімпійський чемпіон, почесний громадянин міста Володимир Іванов.

Володимир Тимофійович у своєму вітанні до молодих спортсменів,  послідовників його справи, підкреслив: «Приємно, що сьогодні  через три роки ми відновили ці традиційні змагання, адже у боротьбі росте ваша майстерність, ви отримуєте новий досвід, а це здобуток для вашого особистого розвитку».

За вагомий особистий внесок у розвиток волейболу на Житомирщині, зміцнення дружніх партнерських стосунків, відданість справі та пропаганду здорового способу життя,  найкращим тренерам Житомирщини були вручені подяки від обласної федерації волейболу.

Переможці змагань були нагороджені кубками та медалями, а всі учасники змагань подарунками від виконавчого комітету Коростенської міської ради.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

Щиро і безмежно вдячні ЗСУ, нашим захисникам і захисницям, за можливість проводити змагання і жити повноцінним життям в цей нелегкий час.