Відкриття «Відділу ветеранської політики» в Коростенській громаді

5 Березня 17:13

Більше сімдесят років Україна не знала, не відчувала, що таке війна та  які її наслідки. В умовах сьогодення, українське суспільство продовжує більш усвідомлено розуміти та  поважати і шанувати захисників своєї країни, а держава – соціалізацію ветеранів.

Враховуючи важливість впровадження ветеранської політики в Коростенській громаді в структурі Управління праці та  соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради  відкрито  «Відділ з питань ветеранської політики».

Фахівці відділу будуть опікуватися проблемами учасників бойових дій, ветеранів війни, родин загиблих Героїв. Займатимуться реалізацією міських програм підтримки цієї категорії населення. Відділ реалізовуватиме державну ветеранську політику у сфері  забезпечення дотримання прав ветеранів війни та розвиток системи їх соціального захисту.

У відділі з питань ветеранської політики відвідувачі зможуть отримати інформацію про те,  куди можна звернутись з питаннями про надання медичних,  реабілітаційних, соціально-психологічних послуг ветеранам та хто посприяє працевлаштуванню ветеранів і проконсультує з юридичних питань.

У відділ з питань ветеранської політики Управління праці та соціального захисту виконавчого комітету Коростенської міської ради ви можете звернутись за адресою:  м. Коростень, вул. Музейна, 5 та зателефонувати: (04142)-9-63-52.