Відкриття V-го відкритого турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2010-2014 р. н. “Дзвони Чорнобиля”

10 Травня 16:17

10.05.2024 року відбулось урочисте офіційне відкриття V-го відкритого турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2010-2014 р. н. “Дзвони Чорнобиля”, на базі спортивного комплексу “Мал” в Коростені. Турнір організований за ініціативи голови ГО “Коростень врестлінг” Білоуса Владислава Олександровича. Прийняли участь в турнірі команди спортсменів із Коростеня, Малина, Олевська, Звягеля, Овруча, Бердичіва, Радомишля (Житомирська область), Рокитного (Рівненська область). Від Коростенської міської громади виступила команда у складі 10 борців. Оцінювали та судили учасників професійні судді з усієї України. Відвідав захід міський голова Володимир Москаленко. Привітавши учасників турніру зазначив:

Дуже радий , що в Коростенській міській територіальній громаді на сьогоднішній день потужно розвивається такий вид спорту, як вільна боротьба.

До вітального слова приєднався суддя національної категорії Іван Прачук (Рівненська область).