Відкриття таблички ” Міста і громади вільні від домашнього насильства. Коростень партнер UNFPA Фонду ООН у галузі народонаселення”

28 Березня 11:55
В Україні 45 міст і громад є учасниками проєкту “Міста і громади”, вільні від домашнього насильства”, також і наше місто Коростень. Проєкт “Міста і громади, вільні від домашнього насильства” – це проєкт UNFPA Фонду ООН у галузі народонаселення з розбудови муніципальних систем запобігання та протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству. 28 березня 2024 року в Управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради відбулось урочисте відкриття таблички ” Міста і громади вільні від домашнього насильства. Коростень партнер UNFPA Фонду ООН у галузі народонаселення”. На заході був присутній секретар міської ради Олександр Олексійчук.
Завдячуючи цьому проєкту наша громада має велику змогу у розбудові стійких механізмів захисту та надання допомоги постраждалим від домашнього насильства – зазначив секретар міської ради.

У Коростенській міській територіальній громаді постійно проходять навчання та тренінги зі спеціалістами управління праці та соціального захисту, центру соціальних служб, поліції, прокуратури, служби у справах дітей, психологами закладів освіти. Також в Управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради діє денний центр психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та створені дві мобільні бригади із запобігання та протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству, які діють на території міста, громади та окремо на території Коростенського району.