Відкриття щорічної виставки передового педагогічного досвіду «Сучасна освіта Житомирщини – 2022»

16 Грудня 16:01

З метою презентації кращого педагогічного досвіду та інноваційних розробок, ознайомлення громадськості з досягненнями педагогічних колективів закладів освіти міської територіальної громади 16 грудня 2021 року відділом освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради спільно з Комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» урочисто відкрито щорічну міську педагогічну виставку в рамках проведення обласної виставки перспективного педагогічного досвіду «Сучасна освіта Житомирщини – 2022».

Учасників заходу привітали заступник міського голови Олександр Синицький, радник міського голови Олександр Дзига та начальник відділу освіти Алла Краснокутська.

Присутні мали змогу ознайомитися з авторськими програмами, дидактичними та практичними посібниками, розробками системи занять та уроків, методичними рекомендаціями з актуальних проблем навчання і виховання.

Приємним моментом стало нагородження Подякою Міністерства освіти і науки України Ірини Бубенко, директора Коростенської міської гімназії, Лариси Шелюк, вчителя географії Коростенського міського колегіуму, Матиль Людмили Владиславівни, вчителя початкових класів Коростенського міського ліцею. Відзнаку «За відданість справі» від Всеукраїнського об’єднання «Країна» отримала Валентина Ревуцька, вчитель початкових класів Михайлівської гімназії.

Творчі роботи можуть переглянути всі бажаючі протягом місяця, коли працюватиме виставка.