Відкриття 10-го благодійного велопробігу «Допоможи – це просто»

10 Червня 16:32

8 червня відбулося відкриття 10-го ювілейного благодійного велопробігу «Допоможи – це просто», мета якого – допомога малозабезпеченим жителям нашої громади продуктовими наборами та духовно-просвітницька робота.

Організатори велопробігу – ГО «Промінь любові» та церква «Віри, надії, любові» за сприяння міської ради і районної військової адміністрації.  Цього дня підтримав і подякував за роботу учасників і організаторів велопробігу міський голова Володимир Москаленко.

Користуючись нагодою, Володимир Васильович вручив подяку директору ГО «Промінь любові» Олександру Седляру за активну гуманітарну допомогу та бажання допомагати нашій громаді. В свою чергу Олександр Седляр подарував пам’ятні презенти усім, хто 10 років поспіль допомагав в організації благодійного велопробігу.

Найцікавішою і найочікуванішою частиною відкриття став розіграш двох новеньких спортивних велосипедів серед учасників велопробігу та усіх донатерів, які донатили на потреби Збройних сил України. Переможцями розіграшу стали Олексій Колодка і Людмила Івчук.

Учасники велопробігу відвідали дев’ять населених пунктів Коростенської громади: Іскорость, Новаки, Ходаки, Хотинівку, Малу Зубівщину, Берестовець, Сарновичі, Дідковичі та Бехи. Участь у заїзді взяли 35 учасників, найстаршому з яких 67 років, а наймолодшому – 14.

За два дні учасники заїзду подолали 120 кілометрів.