Топ теги:
Попередження

Відбувся тренінг “Навчання спільному дизайну за участю людей з життєвим досвідом”

20 Березня 16:59

20 березня на базі Коростенського інклюзивно-ресурсного центру пройшов тренінг «Навчання спільному дизайну за участю людей з життєвим досвідом».

Захід організовано ГО «Соціальна синергія» за підтримки ЮНІСЕФ у рамках проєкту «Мінімальний пакет інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми». Його мета – підвищити обізнаність про методи залучення людей із життєвим досвідом до процесу спільного проєктування. До цієї категорії належать люди, на яких безпосередньо впливають соціальні, медичні чи інші проблеми, а також політики, стратегії та програми, спрямовані на їх вирішення.

У тренінгу взяли участь представники організацій, які працюють із дітьми  та дотичні до прийняття рішень. Також долучилися заступник міського голови Наталія Чижевська та начальник УПСЗН Ігор Єсін.

Протягом заходу учасники обговорили, хто такі люди з життєвим досвідом, їхню роль у прийнятті рішень та оцінці впливу соціальних ініціатив. Розглянули міжнародний та український досвід у цій сфері, виконали практичні вправи щодо механізмів взаємодії та розподілу ролей.

Тренінг провела національна консультантка ЮНІСЕФ з розвитку соціальних послуг Ірина Єременко.

Після підбиття підсумків кожен поділився своїми враженнями, відзначивши корисність отриманих знань та висловили подяку організаторам за змістовний, практично орієнтований тренінг.

Чат-бот Гаряча лінія