Відбувся семінар для працівників культури Коростенської МТГ

6 Вересня 8:48

5 вересня 2023 року проведено семінар для працівників культури відокремлених філій Коростенського Палацу культури ім.Т.Г.Шевченка Коростенської МТГ. Під час семінару було розглянуто низку нагальних питань діяльності галузі «культура» в умовах військового стану, на яких зупинились заступник начальника відділу культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради Лариса Бондар та директор міського Палацу культури Володимир Желєзко. Методист Любов Колесник висвітлила питання на тему «Виставка як один з елементів в організації в проведенні культурно – мистецьких заходів», а для покращення роботи (на допомогу працівнику культури), нею було розроблено та розповсюджено «Методичні рекомендації щодо організації та художнього оформлення виставок образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва». Методист Валентина Щербина звернула більш детальну увагу щодо підготовки до здачі річних статичних звітів. В рамках семінару завідувач КУ «Туристично-культурний інформаційний центр міста Коростень» Сергій Гераймович провів для працівників клубних установ громади цікавий, захоплюючий та пізнавальний історичний екскурс «Стежками древлян».