14 Жовтня 13:11

Відбувся Конкурс енергоефективних проєктів серед закладів загальної середньої освіти Коростенської міської територіальної громади. Даний Конкурс проводиться щороку, починаючи з 2017 року. Основною метою є формування обізнаності та свідомості школярів з питань раціонального використання енергетичних та природних ресурсів, а також залучення всіх учасників навчально-виховного процесу до аналізу та пошуку вирішення наявної проблеми шляхом реалізації проєктів.
Переможцями конкурсу стали:
І місце – Коростенська міська гімназія сертифікат на суму 75000 грн. на реалізацію проектів.
II місце – Загальноосвітня школа №9 сертифікат на суму 50000 грн. на реалізацію проектів.
III місце – Загальноосвітня школа №5 сертифікат на суму 25000 грн. на реалізацію проектів.
Міський голова Володимир Москаленко привітав всіх присутніх та вручив учасникам конкурсу сертифікати, солодкі подарунки та дипломи.