Відбулись громадські обговорення проєкту будівництва регіонального полігону твердих побутових відходів

2 Квітня 17:07

02.04.2024 відбулося  онлайн-обговорення проєкту детального плану території та стратегічної екологічної оцінки проєкту документу державного планування детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 85,0000 га для розміщення об’єктів з переробки відходів та будівництво регіонального полігону твердих побутових відходів за межами с. Клочеве (далі План).

До онлайн обговорення долучились перший заступник міського голови Володимир Вигівський, представники відділу архітектури та містобудування, управління житлово-комунального господарства, управління земельних відносин та комунальної власності, управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради, небайдужа громадськість  міста – загалом   39 учасників.

«Ми долучили максимум зусиль до розробки детального Плану, враховуючи всі особливості нашого регіону, дотримуючись правил та стандартів. До реалізації проєкту будівництва регіонального полігону будуть залучені 13 громад Коростенського району та дві громади Житомирського району. З метою залучення іноземних інвесторів ми пропонуємо на території полігону створити екоіндустріальний парк. Користуючись нагодою хочу подякувати проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за співпрацю та допомогу у створенні проєкту», – вітаючи учасників онлайн-обговорення сказав перший заступник міського голови Володимир Вигівський.

Більш детально про проєкт доповіли розробники Плану  архітектор Інституту територіального планування. Кожен учасник громадського обговорення міг задати запитання, щодо реалізації даного проєкту.

По закінченню обговорення заступник міського голови Володимир Вигівський підкреслив, що всі бажаючі до 12 квітня можуть вносити свої пропозиції та зауваження до Плану, які будуть враховані у прийнятті рішень.