Відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

22 Листопада 16:13

22.11.2022 року у приміщенні Коростенської міської ради відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Коростенського міського ліцею №10 Житомирської області. Відповідно до рішення конкурсної комісії (протокол №1 від 22.11.2022р.) за результатами розгляду документів, наданих претендентами на заміщення вакантної посади директора Коростенського міського ліцею №10 Житомирської області, до Конкурсу допущено:

Стретович Марину Віталіївну – кандидата на заміщення вакантної посади директора Коростенського міського ліцею №10 Житомирської області;

Ущапівського Ярослава Васильовича – кандидата на заміщення вакантної посади директора Коростенського міського ліцею №10 Житомирської області.