Відбулося театралізоване свято «Подаруй дитині Різдвяну казку»

5 Січня 13:31

Сьогодні в Палаці культури ім. Т. Шевченка відбулося театралізоване свято «Подаруй дитині Різдвяну казку» для дітей.П’ятнадцять років поспіль дане свято для дітей з малозабезпечених та кризових родин проводить МГО «Молодіжна міська рада» за підтримки Коростенського міського голови Володимира Москаленка, а спонсором виступила сім’я Білошицьких. Зі словами вдячності організаторам дійства та вітаннями зі святами до присутніх звернувся міський голова Володимир Москаленко, та вручив подяки: Жіночій організації «Стиль Життя», ГО «Об’єднання вимушених переселенців Донбасу «ДОБРОТВОР», Центру позашкільної освіти та Центру соціальних служб.Всі присутні отримали масу задоволення від вистави, яку провів Центр позашкілля. Голова Молодіжної міської ради Олександр Білошицький подякував всім, хто долучився до даного заходу та тим, хто протягом п’ятнадцяти років допомагає організовувати проведення акції «Подаруй дитині різдвяну казку».На завершення свята діти отримали солодкі новорічні подарунки, м’які іграшки, альбоми та інше.Захід був проведений з дотриманням всіх карантинних обмежень.