Відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

11 Лютого 13:54

11 лютого 2021 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Коростенської міської ради.
Засідання комісії провів, перший заступник міського голови, перший        заступник голови комісії Володимир Вигівський.
На засіданні розглянуто питання «Про заходи, управлінь, відділів виконавчого комітету міської ради, підприємств, установ та організацій Коростенської міської територіальної громади щодо мінімізації наслідків ускладнення погодних умов».
В ході обговорень учасниками засідання був визначений алгоритм дій для мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій на території Коростенської міської територіальної громади, а також, розроблено комплекс заходів, вчасне вжиття яких допоможе запобігти травмуванню людей, зменшить негативний вплив негоди на об’єкти інфраструктури громади.
За підсумками роботи комісії управління відділи виконавчого комітету міської ради, підприємства, установи та організації Коростенської міської територіальної громади отримали відповідні доручення.

Відділ з питань цивільного захисту
виконавчого комітету міської ради