Відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Коростенській РВА

21 Серпня 15:27

19 серпня 2024 року відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність». Робочою групою проаналізовано публічні закупівлі, які  на стадії оголошення або прийому пропозицій від учасників, за період 01.08.2024 по 19.08.2024, в розрізі територіальних громад Коростенського району, комунальних підприємств та установ, органів місцевого самоврядування.

Проведено аналіз 19 публічних закупівель, що оголошені суб’єктами господарювання у Коростенському районі.

Проаналізувавши закупівлі члени комісії дійшли висновку, що актуальними є оголошення закупівель, які  пов’язані з організацією харчування учнів закладів загальної середньої освіти.

Не втрачають актуальність закупівлі, що спрямовані на підтримку Збройних Сил України та територіальної оборони. Виконавчий комітет Коростенської міської ради  оголосив закупівлю – «Портативний радіоелектронний засіб протидії безпілотним літальним апаратам» очікувана вартість 340 000,00 грн. Пропозиція була надана ТОВ «КВЕРТУС». Замовник розглядає пакет документів учасника закупівлі. Подальші рішення Замовник опублікує на офіційному майданчику Prozorro.

Проаналізовані закупівлі є законодавчо і технічно обґрунтованим з додаванням необхідних документів.

Робоча група продовжує аналіз публічних закупівель, оголошених різними суб’єктами господарювання в розрізі територіальних громад Коростенського району на предмет доцільності та необхідності витрачання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.