Відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Коростенській РВА

3 Липня 13:33

25 червня 2024 року відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» в онлайн форматі. Робочою групою проаналізовано публічні закупівлі, які  на стадії оголошення або прийому пропозицій від учасників, за період 01.06.2024 по 24.06.2024, в розрізі територіальних громад Коростенського району, комунальних підприємств та установ, органів місцевого самоврядування.

Проведено моніторинг 22 публічних закупівель, що оголошені суб’єктами господарювання у Коростенському районі.

Проаналізувавши закупівлі члени комісії дійшли висновку, що більшість закупівель оголошено закладами охорони здоров’я. Ці закупівлі спрямовані на організацію надання медичної допомоги та проведення інших заходів щодо організації надання закладами охорони здоров’я медичної допомоги відповідно до стандартів у сфері охорони здоров’я.

Проаналізовані закупівлі є законодавчо і технічно обґрунтованим з додаванням необхідних документів.

За результатами засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» Коростенської районної військової адміністрації Житомирської області від 25 червня 2024 року  вирішено рекомендувати Гладковицькій сільській раді здійснювати закупівлі, що здійснюються для покращення стану критично важливої інфраструктури, забезпечення першочергових потреб Збройних Сил України, територіальної оборони, внутрішньо-переміщених осіб та функціонування комунальних підприємств.

Робоча група продовжує аналіз публічних закупівель, оголошених різними суб’єктами господарювання в розрізі територіальних громад Коростенського району на предмет доцільності та необхідності витрачання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.