Відбулось урочисте відкриття оновленого спортивного майданчику на території міського ліцею №4 за підтримки міжнародного благодійного фонду «Сила єдності родин»

23 Серпня 16:44

Сьогодні, 23 серпня, відбулось урочисте відкриття оновленого спортивного майданчику на території міського ліцею №4 за підтримки міжнародного благодійного фонду «Сила єдності родин».

На заході були присутні: міський голова Володимир Москаленко, директор ліцею Олександр Дзиґа, заступник міського голови Олександр Синицький та начальник відділу освіти Алла Краснокутська та співзасновник благодійного фонду «Сила єдності родин» Андрій Василенко.

Міський голова Володимир Москаленко виступив зі словом, привітав учнів та висловив слова подяки благодійним організаціям, таким як ЮНІСЕФ та USAID, які допомагають Коростенській громаді та населенню, після чого відбулось вручення подяк людям, які доклали усіх зусиль, аби цей майданчик зафункціонував. Зокрема, подяками педагогічного, учнівського та батьківського колективів КМЛ №4 за активну участь в організації ремонтних робіт спортивного майданчика були нагороджені Андрій Трохимчук та за його відновлення МБФ «Сила Єдності Родин» і особисто Андрій Василенко.

Гостями заходу також були військовослужбовець окремої президентської бригади Артем Кухаренко, депутатка Черкаської міської ради, радниця мера міста Черкас Валерія Шинкарьова та переможець «Х-фактора», військовослужбовець Михайло Пташкин.

Оновлена спортивна локація була офіційно відкрита, на якій міський голова Володимир Москаленко та директор ліцею Олександр Дзиґа розіграли перший м’яч та передали учням ліцею.