Відбулися громадські обговорення щодо діяльності полігону твердих твердих побутових відходів

5 Березня 8:45

4 березня в залі засідань Коростенської міської ради під головуванням секретаря міської ради Олександра Олексійчука відбулися громадські обговорення щодо діяльності полігону твердих твердих побутових відходів поблизу с. Грозине. Головним питанням, яке турбувало учасників зібрання, це розміщення на території полігону сортувального комплексу на полігоні з сортування та первинної переробки твердих побутових відходів.
Під час обговорень представники ТОВ «УКР ЕКО СЕРВІС ПЛЮС» презентували технологічні та фінансові характеристики підприємства з утилізації ТПВ, а також ознайомили представників громади з перевагами будівництва сміттєпереробного заводу. Участь в обговоренні взяли депутати Коростенської міської ради, представники міської влади, громадські активісти, мешканці територіальної громади та району.
Учасниками обговорення було прийнято рішення про створення робочої групи з вивчення питання організації роботи полігону ТПВ в с. Грозине. Склад робочої групи було визначено 5 березня під час засідання голів фракцій Коростенської міської ради.
Перше засідання робочої групи заплановано на 9 березня.