Жіноча Рада міста вітає з Міжнародним жіночим днем – 8 березня !

5 Березня 5:43

Дорогі , любі, прекрасні  коростенки! Жіноча Рада міста у цю чудову весняну пору,  щиросердечно вітає Вас з Міжнародним  жіночим днем – 8 березня !
Приємно висловлюємо  вдячність всьому жіноцтву древлянського роду, сьогодні Ви нарівні з чоловіками бере активну участь у розвитку всіх сфер, вносите  неоціненний вклад у соціально – економічний розвиток нашого міста та всієї країни!
Щиро дякуємо вам  за красу і ніжність,  доброту  і щиросердечну  чуйність, затишні вечори  в колі родини за розумних та талановитих дітей. Саме ви оточуєте близьких людей любов ю  й увагою, і даруєте їм спокій, щастя.  доброту, жіночу мудрість, самовідданість, які так потрібні в наш час.
Бажаємо  здоров я, добра, миру, щоб гарний настрій і життєвий оптимізм ніколи не покидали Вас, нехай віра, надія і любов міцно тримають Вас за руки і впевнено йдуть з Вами по життю.

Голова Жіночої Ради
Світлана ЗАГОРУЙКО