Відбулася зустріч керівників відділів культури та туризму районів, територіальних громад Житомирської області

20 Липня 11:49

19 липня 2022 року в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олега Ольжича відбулася консультативна зустріч з керівниками відділів культури та туризму районів та територіальних громад Житомирської області.

Присутні обговорили організацію заходів з відзначення в області пам’ятних  та державних дат у воєнний час та підготовку до святкування 85-ї річниці створення Житомирської області. Також під час зустрічі спеціалістами Управління були надані роз’яснення з питань порядку формування базової мережі закладів культури області та плану заходів відновлення та функціонування сфер культури, зокрема:

-вплив культурної спадщини для  подолання антиукраїнського впливу російських цивілізаційних міфів, російської імперської та радянської тоталітарної спадщини у публічному просторі населених пунктів України;

-збереження та документування нематеріальної культурної спадщини;

-створення органів охорони культурної спадщини у територіальних громадах;

-зміни канонічної (юридичної) підлеглості релігійних громад православного спрямування;

-розвиток туристичної сфери Житомирщини у воєнний період.

До участі в обласному заході долучилася Ольга Козаченко, начальник відділу культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради.