Топ теги:
Попередження

Відбулася робоча зустріч фахівців бібліотек

28 Травня 12:24

     28 травня директор ПБ Коростенської МТГ, Галина Боцман та методисти Світлана Коржук, Галина Примак, Тетяна Примаченко, Алла Красновська мали чудову нагоду поспілкуватися з колегами-бібліотекарями  бібліотек-філіалів міста. Під час відвідин фахівці бібліотечних закладів змогли прослухати від директора, Галини Боцман інформацію, яка стосується роботи бібліотек у період жовтої зони.
    Цікавими  для працівників бібліотек були виступи методистів, які  говорили про сучасний погляд, простір та форми обслуговування користувачів. Крім цього  детально ознайомились з інформацією стосовно оформлення сторінок нового сайту ПБ Коростенської МТГ. А ще фахівці отримали роздатковий матеріал  методичних рекомендацій «Особливості індексування літератури з питань релігії і теології» для самостійного опрацювання.
    Оскільки зустріч проводилася напередодні святкування дня міста бібліотекарям було запропоновано дати бліц-відповідь на питання: «Мої ідеї для тебе, рідне місто».
     Під час зустрічі фахівці  бібліотек мали можливість вияснити усі незрозумілі питання, що виникали під час виступів. Учасники заходу підкреслили важливість піднятих питань та висловили необхідність таких спільних зустрічей для кращого вивчення досвіду та ефективності роботи бібліотек.
    Захід відбувся з дотриманням протиепідемічних вимог.
 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія