Відбулась зустріч польських експертів в рамках заходу «Аналіз потреб у сфері підготовки та проведення ревіталізаційних заходів в Україні».

26 Жовтня 11:47

25 жовтня 2021 р. в Коростенській міській раді відбулась зустріч польських експертів в рамках заходу «Аналіз потреб у сфері підготовки та проведення ревіталізаційних заходів в Україні». У засіданні взяли участь міський голова Володимир Москаленко, секретар міської ради Олександр Олексійчук, заступники міського голови Олександр Ясинецький, Володимир Корнійчук та Наталія Чижевська, начальник управління економіки Володимир Стужук, радник міністра Міністерства Фондів і Регіональної Політики Республіки Польща, керівник проєкту Гжегож Прагерт, представники польської місії.
Такі візити польських представників до українських міст мають на меті почути про виклики і проблеми, і внаслідок цього знайти шляхи та механізми їх вирішення. Цього року буде розроблено модель спільної співпраці.
У ході зустрічі Володимир Стужук презентував гостям Коростенську територіальну громаду, зокрема, промислові території, громадські організації, механізми співпраці з громадськими організаціями, ревіталізацію об’єктів «до» і «після», сільські території тощо. Після цього учасники мали можливість оглянути та ознайомитись із зазначеними об’єктами Коростенської громади.