Відбулась робоча зустріч голови міської територіальної громади Володимира Москаленка з аграріями Коростенського району

21 Січня 13:27

21 січня 2021 року відбулась робоча зустріч голови міської територіальної громади Володимира Москаленка з аграріями Коростенського району.
Метою зустрічі було  обговорення актуальних питань, налагодження співпраці, можливість розвитку аграрного сектору району.
В процесі подальшого діалогу  керівники аграрного бізнесу висловили свої думки та побажання з приводу розвитку сільського господарства Коростенщини.
Володимир Васильович подякував за належну співпрацю, висловив сподівання на подальшу активну участь у життєдіяльності району та побажав і надалі спільними зусиллями підтримувати нашу громаду.